Kas yra fotoknyga?

Ar Jums pažįstama situacija: turite daug nuotraukų iš įvairiausių vestuvių, jubiliejų, kelionių, vaikų gimtadienių. Visos jos išsimėčiusios skirtingose kompaktinėse plokštelėse, atmintinėse ir kitose elektroninėse duomenų saugyklose.

Geriau užsisakykite fotoknygą!

 Fotoknyga yra tarsi tikra knyga - tai iš Jūsų fotografijų sukurtas foto albumas su originaliu dizainu ir turiniu, kurį kuriate Jūs patys, išdėstydami puslapiuose savo fotografijas bei pridėdami aprašus tam, kad atsimintumėte ir kitiems papasakotumėt, ką Jums reiškia tam tikros nuotraukos. Vėliau viskas atspausdinama ir įrišama kietu arba minkštu viršeliu. Jūsų nuotraukos atspausdintos fotoknygos puslapiuose iš kreidinio popieriaus ir įrištos į viršelį atrodys kaip tikroje knygoje!

 

Foto knyga, įrišta kietu viršeliu – Jūsų atsiminimai tokioje fotoknygoje išliks tikrai ilgai! Kuriant savo fotoknygą, galite pasirinkti A5, A4, A3 formatą (horizontalią ar vertikalią), taip pat galite užsisakyti 30X30 cm fotoknygą. Galite išsirinkti vieną iš siūlomų standartinių viršelių arba susikurti savo – individualų viršelį.  Kiekvieną fotoalbumo viršelį (priekinį ir galinį) galite padaryti įdomesnį, pridėdami vieną ar kelias nuotraukas, taip pat originalų tekstą bei foną.


 

 

 

Standartiniai viršeliai - pasirinkus albumą su standartiniais viršeliais, Jūs gausite albumą, įrištą kietu viršeliu. Viršelio spalvą galima pasirinkti iš septynių variantų:

Fotoviršeliai – pasirinkus šiuos viršelius, Jūsų fotoknyga atrodys ypač elegantiška! Toks albumas bus unikalus ir vienetinis!

 

Savo fotoknygą galite sukurti išties įdomią ir originalią, puslapiams parinkdami norimą fono spalvą arba fono nuotrauką, išdėliodami nuotraukas pageidaujama tvarka.

 

Langelis – langelis yra galimas tik standartiniams kietiems viršeliams. Jis suteikia fotoknygai išbaigtumo įspūdį. Langelyje matomas fotoknygos 1 puslapio fragmentas. Šiame langelyje matoma nuotrauka atskleis tam tikrą įvykį ar temą, jungiančią Jūsų fotoknygą.

 

Atminkite! Jei kurdami savo fotoalbumą supratote, kad norite visai kito albumo dydžio, nesijaudinkite – bet kada galite pakeisti albumo dydį.
 

Pasirinkite popierių, ant kurio bus spausdinama Jūsų fotoknyga:

Standartinis popierius yra 170 g storio (paprastas popierius yra 80 g storio) kreidinis popierius kasdieninėms fotoknygoms.

 

Deluxe popierius yra 200 g storio matinis, ypač baltas nekreidinis popierius išrankiems klientams – ant šio popieriaus Jūsų fotografijos bus dar ryškesnės.


 

 
 

 

Lapų laminavimas

Lapų laminavimas yra jau išspausdintų lapų padengimas plona plėvele, atskiriančia fotoknygos lapus. Tai yra naudinga, nes:

Lapai neplyšta - mūsų eksperimentai rodo, kad laminuotus lapus galima vartyti 1000 kartų ir daugiau, tačiau jie vis tiek atrodys kaip nauji. Tai įrodo mūsų fotoknygų pavyzdžiai, dalyvavę įvairiausiose parodose.

Tokius lapus lengva valyti – net atsitikus nenumatytai situacijai, kuomet ant lapų netyčia nukrinta maisto ar lapai vartomi nešvariomis rankomis. Pasirinkus lapų laminavimą, daugiau nereikės jaudintis, jog knygą paims vaikai ar svečias bevartydamas netyčia išteps. Dėl patvarios plėvelės Jūs visuomet galėsite nuvalyti išsitepusius lapus. Fotoknyga bus visuomet švari!

 

Pasirinkite vieną iš dviejų laminavimo būdų:

Blizgantis

Šis būdas suteikia spalvoms ryškumo – žolė bus žalesnė, dangus mėlynesnis, o rožės – raudonesnės.

Matinis

Matinį laminavimą sunku atskirti nuo popieriaus – taip laminuotos nuotraukos atrodys itin elegantiškai.


 

Kodėl verta užsisakyti fotoknygą?

1) Originalus dizainas;
2) fotoknygoje nuotraukos yra tikros, išspausdintos ant kreidinio popieriaus ir įrištos lyg į tikrą knygą;
3) įamžintas akimirkas galima sudėlioti įdomia tvarka, pridėti trumpus aprašus ar net ilgus pasakojimus;
4) fotografijos bevartant neiškrenta ir nepasimeta;
5) galima padaryti kelis foto knygos egzempliorius;
6) patogu kurti albumus atskiromis temomis;
7 ) patogu laikyti, užima mažai vietos;
8 ) fotoknygoje telpa apie 500 nuotraukų;
9) nuotraukas parodyti draugams, mylimiesiems, kaimynams tampa labai paprasta ir patogu;
10) svarbiausia – ją galima sukurti neišeinant iš namų.

 

Atmink! Albumi.lt saugo visas užsakytas ir pradėtas fotoknygas. Jas galite užsisakyti ir vėliau, svarbiausia, kad būtumėt registruotas vartotojas.


 

 

 

Parodykite draugams!

Nesislapstykite! Pasigirkite savo kūriniu ir parodykite savo fotoknygos elektroninę versiją draugams, nusiųsdami nuorodą į foto albumą el. paštu, arba paskelbkite ją „Facebook“ tinklapyje. Dabar Jūsų albumą matys ir galės įvertinti visi draugai. Jums užtenka kuriant foto albumą paspausti „Parodyti draugams“ arba „Publikuoti“.

 

Atminkite! Ši galimybė yra nemokama, be to jums net nereikia užsisakyti fotoknygos, užtenka užsiregistruoti albumi.lt sistemoje ir susikurti foto albumą!


 

Įamžinkite savo gražiausias akimirkas taip, kaip jos yra to vertos – Jūsų fotoknygoje!