Kas yra Foto knyga pagal šabloną?

  • Foto knyga pagal šabloną yra naujas būdas sukurti gražią foto knygą vos per kelias minutes: jums tereikia pasirinkti tam tikrą kiekį nuotraukų bei jas išdėlioti albume ir jūsų albumas bus paruoštas! Foto knygoje pagal šabloną jau yra įdėti nuostabūs fono paveikslėliai, foto viršeliai, sutvarkyti nuotraukų ir tekstų išdėstymo laukeliai!
  • Foto knygoje pagal šabloną galima pridėti papildomų puslapių, įrašyti norimus tekstus, uždėti rėmelius bei dekoracijas, tačiau paveikslėliai ir nuotraukų išdėstymas negali būti keičiami.

 

Foto viršeliai – kiekvienai knygai pagal šabloną yra sukurti specialūs foto viršeliai, jie yra skirtingi kiekvienai albumo temai. Kai kurie albumų pagal šabloną viršeliai turi galimybę į jį įterpti savo nuotrauką. Taip pat foto viršeliuose albumams pagal šabloną yra galimybė pridėti norimą tekstą.

Popierius – tai svarbiausias foto albumo elementas. Albumi.lt Jums pagamins albumą iš itin kokybiško foto popieriaus, kuris užtikrina ilgą fotoalbumo tarnavimo laiką. Mes siūlome rinktis vieną iš dviejų popieriaus variantų Jūsų fotoalbumo kūrimui:

 

Standartinis popierius

su blizgėjimo efektu Jūsų fotoalbumui

Popieriaus tankumas: 200g/m2


Deluxe popierius

Aukšos kokybės popierius, ant kurio Jūsų nuotraukos atrodys daug ryškesnės ir natūralesnės.

Popieriaus tankumas: 200g/m2

Popieriaus laminavimas

Pasirinkite albumą gaminti iš laminuoto popieriaus ir Jūsų fotoknyga atrodys kaip nauja net po 10 metų! Laminuoti albumo puslapiai labai tvirti ir atsparūs plyšimui, jie visiškai nesiglamžo, o netyčia ištepus albumo lapus, juos lengvai galima nuvalyti drėgnu skudurėliu.  

 Mes siūlome du popieriaus laminavimo variantus:


blizgus laminuotas popierius – blizgu laminatu padengti puslapiai suteiks Jūsų nuotraukoms daugiau kontrasto, albumas atrodys itin puošniai.

matinis laminuotas popierius – pasirinkus matinį popieriaus laminavimą, fotoknygos puslapiai atrodys kaip spausdinti ant popieriaus, bet albumo puslapiai pasižymės visomis laminuoto popieiaus savybėmis. Mūsų klientai teigia, kad šis laminato variantas atrodo „ramesnis“.