Kas yra Foto žurnalas?

Foto žurnalas – Jūsų atsiminimų žurnalas tarytum tiesiai iš knygyno lentynų! Jis turi slidų viršelį. Fotožurnalą galima gaminti A5 arba A4 formato (vertikalų).

 

 

Popierius – tai svarbiausias foto albumo elementas. Albumi.lt Jums pagamins albumą iš itin kokybiško foto popieriaus, kuris užtikrina ilgą fotoalbumo tarnavimo laiką. Mes siūlome rinktis vieną iš dviejų popieriaus variantų Jūsų fotoalbumo kūrimui:


Standartinis popierius

su blizgėjimo efektu Jūsų fotoalbumui

Popieriaus tankumas: 170g/m2


Deluxe popierius

Aukšos kokybės popierius, ant kurio Jūsų nuotraukos atrodys daug ryškesnės ir natūralesnės.

Popieriaus tankumas: 200g/m2

Popieriaus laminavimas

Pasirinkite albumą gaminti iš laminuoto popieriaus ir Jūsų fotoknyga atrodys kaip nauja net po 10 metų! Laminuoti albumo puslapiai labai tvirti ir atsparūs plyšimui, jie visiškai nesiglamžo, o netyčia ištepus albumo lapus, juos lengvai galima nuvalyti drėgnu skudurėliu.  

 

Mes siūlome du popieriaus laminavimo variantus:

Blizgus laminuotas popierius – blizgu laminatu padengti puslapiai suteiks Jūsų nuotraukoms daugiau kontrasto, albumas atrodys itin puošniai.


Matinis laminuotas popierius – pasirinkus matinį popieriaus laminavimą, fotoknygos puslapiai atrodys kaip spausdinti ant popieriaus, bet albumo puslapiai pasižymės visomis laminuoto popieiaus savybėmis. Mūsų klientai teigia, kad šis laminato variantas atrodo „ramesnis“.